KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688439
nr 1468 8439
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 72, "Hoburgsklintaren motsols". Olja på duk, 53x72, yttermått inklusive ram: 57x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:06:22
23/5 16:21:23
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger